Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Bozkurt Asansör Market

Bozkurt Asansör Elektronik İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ankara Ostim O.S.B.’de 1997 yılında kuruldu.

2004 yılında EFSA markasıyla Asansör Fotoseli üretimine başlayan Bozkurt Asansör bünyesinde kurmuş olduğu güçlü Ar-Ge ve inovasyon ekibiyle kısa sürede elektronik alanda da çeşitli ürünler ile asansör sektörüne hizmet vermeye başladı.

2010 yılında Asansör Kumanda Panoları (Kontrol Sistemleri) üretimine başlayarak gücüne güç katan Bozkurt Asansör, tüm asansör sistemlerine uygun Asansör Kumanda Panoları üretmektedir.

2012 yılında Paket Asansör malzemesi satışına başlayan Bozkurt Asansör, her zaman Dürüst Ticaret,  Kaliteli Ürün, Zamanında ve Eksiksiz Teslimat prensibiyle hareket ederek hızla büyümüş 2 ilde şube açmıştır.

Bozkurt Asansör, yılların verdiği deneyim ve müşteri portföyünden aldığı destek ile 2022 yılında Asansör Kabin Üretim fabrikası kurma kararı alarak kabin üretimine başladı. Geniş makine parkuru ile Asansör Kabini, Kabin Süspansiyonu, Makine Motor Şasesi ve Asansör Bağlantı Ekipmanlarının üretimini yapmaktadır.

Bozkurt Asansör Ltd. Şti. emin adımlarla, kalite politikası ve kurumsal kimliğini geliştirerek, marka imajına yakışır bir organizasyonla tedarikçileri ve müşterileriyle beraber üretim faaliyetlerini geliştirerek büyümeyi hedeflemiştir.

Günümüzde Bozkurt Asansör Ltd. Şti., bünyesinde birçok elektronik ve mekanik asansör malzemeleri üretmektedir. Üretim yapmadığı alanlarda yapmış olduğu güçlü iş birlikleri sayesinde yerli ve yabancı bayilikler alarak çözüm ortaklığı noktasında müşterilerine kaliteli ürünü uygun fiyata sunmaktadır.